25.kolo, pátek 6.1.2017
CRU CRU
5:11:1, 1:0, 3:0
Branky a nahrávky: 6. Machač (Solnička), 23. Machač, 54. Kopečný (Solnička), 58. Solnička (Kopečný), 59. Polák (Kopečný) – 18. Urban (Kajnar, Pokorný). Rozhodčí: Barek – Laczko, Holeček Vyloučení: 4:5, navíc Králíček (Chrudim) 5 minut + do konce utkání, Janoušek (Chrudim) 2+2 minuty a Strnad (Třebíč) 2+2 minuty Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 38.
HC Chrudim:
SK Horácká Slavia Třebíč: Pavlas – Pokorný, Urban, Šimka, Michálek, Burian, Wasserbauer, Strnad, Hort,Kajnar, Erat

Reportáž z utkání není k dispozici

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: Vstup do Nového roku nám nevyšel. Hráli jsme hodně špatně a vůbec jsme se nedokázali prosadit do koncovky. Po dobu dvou třetin jsme neměli žádnou vyloženou šanci, ze které bychom mohli vstřelit gól. Branku jsme dali jen dorážky a hra nebyla dobrá, nedokázali jsme si přihrát na hokejku. Bylo to celé v útlumu. Myslím, že jsme neměli šanci bodovat. Chrudim hrála dobře dozadu. Domácí byli důrazní a potrestali naše chyby, které jsme vytvořili. Utkání nebylo z naší strany dobré a nenašel se nikdo, kdo by nás zvedl a zavelel k nějakému obratu nebo abychom uhráli lepší výsledek.