2, neděle 18.9.2016
4:50:3, 4:2, 0:0
CTB CTB
Branky a nahrávky: 22. Havlíček (Vildomec, Prokeš), 27. Vildomec (Havlíček), 39. Suchánek (Svoboda F., Mráček), 40. Beneš (Prokeš) - 1. Zvolánek, 4. Fruhbauer, 20. Koubek (Petržílek), 22. Petržílek (Koubek), 37. Smetánka (Fruhbauer). Rozhodčí: Erat - Mezlík. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45.
SK Horácká Slavia Třebíč: Málek (od 32. Rygl) - Suchánek, Hošťálek, Cholava, Dobrovolný, Strnad, Svoboda F., Vildomec, Mráček, Prokeš, Voznica, Havlíček, Brabec, Bartoš, Beneš
HC Chotěboř: Nedbal (od 32. Krajíček) - Matýsek, Rulfová, Pavlas, Fruhbauer, Petržílek, Halama, Pohl, Koubek, Smetánka, Zvolánek