27.kolo, sobota 18.3.2017
1:31:1, 0:0, 0:2
JIH JIH
Branky a nahrávky: 6. Mráček (Suchánek, Vildomec) - 20. Růžička, 60. Vojáček (Kazda, Bambula), 60. Pražák. Rozhodčí: Horký - Mezlík Vyloučení: 9:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 42.
SK Horácká Slavia Třebíč: Rygl (od 31. Málek) - Suchánek, Zamazal E., Voznica, Dobrovolný, Bláha, Mojdl, Bartoš, Vildomec, Zamazal D., Mráček, Trnková, Havlíček, Hájek, Šoltés, Svoboda
HC Dukla Jihlava:

Těžký poslední letošní zápas s týmem HC Dukla Jihlava byl do poslední minuty vyrovnaným zápasem. Velmi krutá byla poslední minuta pro domácí, kteří dostali dva nešťastné góly, ten druhý dokonce téměř se sirénou. Tak špatný konec a tak kruté zakončení sezóny si domácí hráči opravdu nezasloužili, přesto za nimi zůstalo na ledě kus poctivé práce a to nejen v posledním zápase, ale i v celé sezóně. Všem klukům patří poděkování za poctivou práci a nejen za sebe jim přeji hodně úspěchů, následně také krásné prázdniny a na podzim zase ahoj na ledě.

I vy si kluci určitě zasloužíte naše - hoši děkujem!