23.kolo, středa 10.2.2010
6:40:0, 2:3, 4:1
PRO PRO
Branky a nahrávky: 24.Tůma (Matov), 26.Tůma (Hort), 50.Kajnar (Všetečka), 51.Tůma (Caha), 52.Matov (Hort), 59.Všetečka (Urban) .
SK Horácká Slavia Třebíč: Brož - Wasserbauer, Hort, Kabelka, Nahodil - Všetečka, Kajnar, Urban - Caha, Matov, Tůma - Michálek, A.Dobeš, Paliga
LHK Jestřábi Prostějov:

První třetina nepřinesla nejenom žádnou branku, ale ani hokej k podívání. Na začátku druhé části hry se domácí sice ujali vedení 2:0, ale ihned poté přestali hrát a mohli být rádi, že se do kabin šlo pouze za stavu 2:3. Po důrazné domluvě v kabině nastoupili třebíčští hráči s odhodláním odčinit špatný výkon z předchozí třetiny a v průběhu dvou minut otočili stav utkání ve svůj prospěch a nakonec dovedli zápas do vítězného konce.