16.kolo, pátek 25.11.2011
3:52:1, 1:2, 0:2
KO2 KO2
Branky a nahrávky: 7. Juráň (Vondráček, Moravec), 9. Vondráček (Horký), 40. Vondráček – 20. Nohel (Mandát, Dupljaku), 21. Denk (Dupljaku, Nohel), 30. Aster (Chudý), 41. Hájek (Malíř, Dupljaku), 53. Polzer (Hájek). Rozhodčí: Kukeně – Křivohlavý, Zídek. Vyloučení: 5:9, navíc Mašek 4 minuty za hrubost – Hájek 4 minuty za hrubost. Využití:<úb> 1:2. Diváci: 54.
SK Horácká Slavia Třebíč: Fučík – Pelikán, Fortelný, Moravec, Tvarůžek, Štveráček, Neveselý, Ošmera – Bednář, Všetečka, Horký – Mašek, Juráň, Jirák – Abrahám, Bartůněk, Vondráček.
HCM Warrior Brno:

Reportáž není k dispozici

Karel Vejmelka - SK Horácká Slavia Třebíč: Tento zápas nebyl podle našich představ. Prakticky po celé utkání jsme měli horší pohyb, než soupeř. Nebyli jsme schopni si dát dva tři puky za sebou, abychom se dostali do nějaké přesilové situace. Po delší době jsme měli k dispozici šestnáct hráčů, takže jsme chtěli rovnoměrně rozložit zátěž s tím, že chceme zápas zvládnout. Soupeř dnes ale hrál velice dobře a za nerozodného stavu jsme měli několik vyložených šancí, které jsme nedali, soupeř své šance využil a šel do vedení, proto jsme dnes o dva góly prohráli. Z naší strany to dnes bylo až moc upracované, musíme si to rozebrat a vyvodit závěry.