12.kolo, čtvrtek 3.11.2011
4:123:3, 0:4, 1:5
CEB CEB
Branky a nahrávky: 3.Bartůněk (Všetečka, Kajnar), 10. Maštera (Mlynář), 12. Caha (Sysel), 53. Bartůněk (Všetečka, Oburka) - 14.Smejkal (F.Bárta), 17.Samohejl, 19. Smejkal, 29.Šafář, 29. Šergl (Brož, Ondráček), 31. Samohejl (Šergl), 32.J.Bárta (Samohejl), 44. Jáchym (Smejkal, Holub), 52. Samohejl, 53. Ondráček (Brož, Fencl), 57. Jáchym (Smejkal), 60. Bláha (Ondráček). Rozhodčí: Paulík - Ryšavý, Lukáč. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:3. V oslabení: 0:2. Střely na branku: 24:47.
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (od 31.Svoboda) - Oburka, Šimka, Veškrna, Sysel, Hort, Trnka, Hodek - Bartůněk, Kajnar, Všetečka - Caha, Mlynář, Maštera- Urban, Matov, Ferda - Michálek, Pokorný
ČEZ Motor České Budějovice: Sova - Stehlík, Korecký, Samohejl, Šergl, Matějka, Dudek, F.Bárta, J.Bárta, Smejkal, Brož, Vavřík, Bahula, Ondráček, Šafář, Jáchym, Holub, Fencl, Bláha