14.kolo, čtvrtek 17.11.2011
2:111:2, 0:5, 1:4
LIB LIB
Branky a nahrávky: 14.Bartůněk (Všetečka), 59.Všetečka - 3.Babec (Chlapík, Gecko), 3.Ordoš (Lakatoš, Bělohorský), 23.Babec (Chlapík, Gecko), 24.Gecko (Babec), 30.Heřmánek (Mečíř), 35.Chlapík (Gecko), 39.Ordoš (Bělohorský), 41. Bělohorský (Ordoš), 53.Chlapík (Mečíř), 56.Heřmánek (Král, Mečíř), 60.Ordoš (Lakatoš, Bělohorský). Rozhodčí: Paulík - Šťastná, Ryšavý. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Střely na branku: 17:48. Průběh utkání: 0:2,1:2,1:10,2:10, 2:11,
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda - Oburka, Šimka, Veškrna, V.Dobeš, Hodek, Trnka, J.Dobeš - Bartůněk, Kajnar, Všetečka - Caha, Mlynář, Maštera- Urban, Matov, Ferda - Michálek, Pokorný
Bílí Tygři Liberec: Stezka - Babec, Slaboch, Mečíř, Lakatoš, Šír, Klinger, Suchý, Chlapík, Havlín, Ordoš, Král, Gecko, Bělohorský, Nosek, Heřmánek

V úvodní třetině držel naději na slušný výsledek domácí brankář. Domácí sice inkasovali ve 3.minutě v rozmezí 13 sekund dva góly a vypadalo to na další psychicky náročný zápas, ale do konce třetiny se jim podařilo snížit a odcházeli do kabin s přijatelným výsledkem. Od druhé již hosté trestali chyby při obranné činnosti a pohodlně navyšovali svůj náskok a na cestu si přibalili další dvouciferné vítězství.

Zdeněk Urban - SK Horácká Slavia Třebíč: Nechtěli jsme, aby ta porážka byla dvouciferná. Stáhli jsme hru na čtyři beky, ale nepomohlo to. Chybovali jsme při rozehrávce i obranné činnosti. Byly to vesměs laciné góly, kdy si nehlídáme hráče na necháváme si střílet na branku z prostoru kruhů. Tyto situace jako hra tři na tři v obranném pásmu trénujeme, ale pořád se ty stejné chyby opakují.