17.kolo, čtvrtek 1.12.2011
MBL MBL
4:11:1, 2:0, 1:0
Branky a nahrávky: 9.Šulc (Sedmík, Tržický), 27.Sedmík (Durdil, Faulhammer), 37.Šulc (Tržický, Mašek), 48.Ďurač (Průšek, Skořepa) - 16.Bartůněk (Všetečka). Rozhodčí: Švejda - Holec, Záhora. Vyloučení: 4:3, navíc Oburka(TR) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 32:20. Průběh utkání: 1:0,1:1,4:1.
BK Mladá Boleslav: Růžička - Semrád, Mašek, Faulhammer, Ďurač, Skořepa, Sedmík, Černý, Mašek, Krejčík, Průšek, Pravda, Durdil, Němec, Šulc, Tržický
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda - Oburka, Šimka, Trnka, Hort, Veškrna, Sysel, Kabelka - Bartůněk, Mejzlík, Všetečka - Urban, Matov, Ferda - Caha, Mlynář, Maštera - J.Dobeš

Do utkání týmů ze spodních pater tabulky vstoupili lépe domácí hráči, kteří korunovali svou převahu brankou v 9.minutě. Obdržený gól probral mladé slávisty, kterým se podařilo srovnat nejen hru, ale i skóre. Ve druhé třetině se hrál vyrovnaný hokej, ale Třebíčští proměňují své šance podobně jako hráči A týmu. Domácí mířili dvakrát přesně, proto odcházeli do kabin spokojenější. Závěrečnou část hry neodehráli slávisté dobře, proto opět odcházeli do kabin se sklopenými hlavami.

Jiří Burian - SK Horácká Slavia Třebíč: Ve druhé třetině jsme za nerozhodného stavu jeli dvakrát sami na bránu a nedali jsme. Pak jmse inkasovali gól, což asi rozhodlo. Ani rozhodčí nás dne neměli rádi.