32.kolo, čtvrtek 8.3.2012
1:130:7, 0:3, 1:3
LIB LIB
Branky a nahrávky: 59.Všetečka - 2.Gecko (Chlapík, Král), 3.Němeček (Lakatoš), 7.Lakatoš (Šír, Babec), 10.Babec (Šír, Mečíř), 13.Šír (Lakatoš), 14.Gecko (Chlapík), 17.Král (Chlapík, Slaboch), 21.Gecko (Král, Slaboch), 29.Lakatoš (Šír, Babec), 33.Chlapík (Šír), 49.Heřmánek (Gecko, Husa), 59.Král (Solenský, Slaboch), 60.Lakatoš (Babec, Mečíř) Rozhodčí: Polák - Klouda, Lukáč Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 20:60. Průběh utkání: 0:12, 1:12, 1:13
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal (17.-40. Svoboda) - Veškrna, Sysel, Trnka, Hort - V.Dobeš, Kajnar, Všetečka - Ferda, Matov, Urban - A.Dobeš, Kabelka, Michálek
Bílí Tygři Liberec: Stezka - Babec, Slaboch, Balabán, Mečíř, Němeček, Lakatoš, Šír, Klinger, Chlapík, Ordoš, Král, Gecko, Husa, Heřmánek, Solenský, Suchý

Do utkání proti suverénovi tabulky nastoupilo torzo týmu, od nedělního utkání ke zraněným hráčům přibylo dalších 6 nemocných, takže na led vyjelo jen 13 statečných hráčů do pole. Ve třetím útoku navíc nastoupili dva obránci. V první třetině se hrálo jen před brankou domácích a vypadalo to na hodně velký příděl branek. Ale od druhé třetiny mladí slávisté přidali na bojovnosti a obětavosti a zbytek utkání odehráli se ctí. Odměnou jim byl alespoň čestný úspěch v předposlední minutě, i když během utkání měli více vyložených příležitostí ke vstřelení branky.

Jiří Burian - SK Horácká Slavia Třebíč: Máme velkou marodku a k zápasu jsme nastoupili bez osmi hráčů základní sestvy. Druhá a třetí třetiny byly dnes naším maximem, do třetí pětky jsme museli zařadit čtyři obránce.