MDO: TRE - JIH 1:2 - Generálka na extraligu jen těsně nevyšla

T ř e b í č - Oba celky nastoupily ke svému poslednímu přípravnému utkání. V prvních dvou třetinách byli hosté aktivnějším celkem, domácí hráči drželi přijatelný výsledek díky své bojovnosti, kterou podpořil výborným výkonem brankář Svoboda. Závěrečná třetina již byla vyrovnaná, ale třebíčským hráčům se srovnat nepodařilo. V prvním mistrovském utkání v sobotu od 17:00 přivítají mladí slávisté v extraligové premiéře na domácím ledě úřadujícího mistra Kometu Brno.

8.kolo, neděle 4.9.2011
1:21:1, ,0:1, 0:0
JIH JIH
Branky a nahrávky: 1. Všetečka (Maštera, Oburka) - 3. Kašpar (Salát, Zayml), 26. Bambula (Tůma). Rozhodčí: Klouda - Horký, Zháňal. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 13:38.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Šoustal) - Oburka, Šimka, Veškrna, Sysel, Trnka, Kabelka, Hodek, Hort - Všetečka, Mejzlík, Maštera - Urban, Kajnar, Caha - Mlynář, Matov, Ferda - Michálek, Pokorný
HC Dukla Jihlava: Vacek (Adam) - Půža, Dörrer, Kochánek, Pospíchal, Port, Sobotka - Hubert, Kašpar, Hrala, Bambula, Anděl, Zayml, Salát, Dvořák, Šebesta, Tůma, Svatuška