příp., úterý 11.9.2012
3:31:2, 1:1, 1:0
ZDR ZDR
Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 18. Jirák (Juráň), 21. Abrahám (Jirák), 54. Kajnar..
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda – Oburka, Moravec, Hodek, Štveráček, Hort, Kochánek, Sysel – Abrahám, Juráň, Jirák – Štěpánek, Fortelný, Všetečka – Kabelka, Kajnar, Maštera.
SKLH Žďár nad Sázavou:

Karel Vejmelka - Horácká Slavia Třebíč: Nebylo to podle našich představ. Měli jsme špatný pohyb, jako by se hráčům nechtělo hrát. Soupeř byl naopak lepší, důraznější, silnější na puku a hlavně pohyblivější. Z první třetiny jsem byl hodně zklamán. To jsme taky klukům patřičně vytmavili. Ve druhé třetině se to zlepšilo, s tou druhou i třetí jsme spokojenější, i když tam pořád byla taková velká okna a docházelo k přečíslení. Na defenzivní části zkrátka ještě musíme zapracovat, abychom v obraně tolik nepropadali. Chce to samozřejmě více využít těch šancí, kterých tam několik bylo. Nakonec jsme rádi, že se nám podařilo alespoň vyrovnat. Myslím, že remíza byla zasloužená. Ve třetí třetině byla ta vůle a chtění vyrovnat. Se Žďárem také budeme hrát v sezoně a myslím, že takové vyrovnané zápasy dávají klukům víc, než když by s někým vyhrávali nebo prohrávali 5:0.