SDO: Orli na Třebíč nestačili, prohráli o gól

T ř e b í č - Po páteční těžké porážce od Dukly zajížděl starší dorost do Znojma. Mladí Horáci tentokráte odcházeli z ledu jako vítězové, když po divokém průběhu vyhráli 6:5. Čtyři body za jednu branku a čtyři asistence si připsal Marcel Juráň. Už o víkendu čeká dorostence mezinárodní turnaj v Přerově.

příp., středa 15.8.2012
ZNO ZNO
5:62:3, 3:3, 0:0
Branky a nahrávky: 3.Juráň (Jirák), 6.Mejzlík (Juráň), 16.Maštera (Kajnar), 21.Jirák (Juráň, Šimka), 29.Jirák (Abrahám, Juráň), 36.Maštera (Kajnar, Urban).
Orli Znojmo:
SK Horácká Slavia Třebíč: Čáp (od 31.Svoboda) - Hodek, Šimka, Veškrna, Štveráček, Hort, Sysel - Abrahám, Juráň, Jirák - Matov, Fortelný, Mejzlík - Maštera, Kajnar, Urban