6.kolo, neděle 7.10.2012
STR STR
1:71:1, 0:2, 0:4
Branky a nahrávky: 18. Kurečka (Kordík, Fedor) - 1. Vondráček P., (Marek), 37. Ščerban (Vondráček), 38. Roupec, 42. Vlašín (Paták, Kohout), 51. Donutil (Horký, Vlašín), 51. Vondráček P., (Kohout, Marek), 55. Marek (Paták). Rozhodčí: Sýkora - Černý, Vavruška. Vyloučení: 5:5, navíc Horký (TRE) 10 minut za nesportovní chování. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 1:0, 1:1, 1:7. Průběh utkání: .
HC Strakonice: Doubek (Štrobl) - Hrubý, Fedor, Hřebíček, Gross, Škoda, Mála, Vavřík, Srb, Kurečka, Topinka, Papež, Kordík, Rajtmajer
SK Horácká Slavia Třebíč: Dusík (Máj) - Roupec, Vondráček P., Ščerban, Paták, Pelikán, Vlašín, Marek, Tvarůžek, Donutil, Horký, Pavlas, Pálka, Mašek, Kohout