10.kolo, pátek 26.10.2012
3:2sn1:0, 0:1, 1:1
HBR HBR
Branky a nahrávky: 12.Paták (Horký), 57.Peroutka (Vlašín), rozh. nájezd Paták - 30.Chlubna (Pecen), 43.Křesťan (Kozlík). Rozhodčí: Humpolíček - Černý, Klein. Vyloučení: 4:7, navíc Kohout (Třebíč) 10 min. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj - Peroutka, Pelikán, Kohout, Pavlas, Tvarůžek, Ščerban - Paták, Vlašín, Horký - Vondráček, Marek, Roupec - Mašek, Jílek
BK Havlíčkův Brod: Novák - Kubát, Kozlík, Protivný, Hošek, Křesťan, Kříž, Jelínek, Zdražil, Szilva, Žemlička, Hynek, Chlubna, Brebera, Doležal, Pecen

Reportáž ze zápasu není k dispozici

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: Měli jsme dobrý vstup do utkání a několikrát dostali soupeře pod tlak, ale vytěžili jsme z toho jen jeden gol po důrazné praci před brankou. Hostům se podařilo vyrovnat z podobné situace. Od 2. třetiny brodští hráči zvýšili důraz, což nám činilo značné problémy, ale i přesto jsme si dokázali vytvořit několik brankových příležitostí, ale jejich zakončení bylo nepřesné, nebo málo důrazné. Soupeř svoji velkou šanci po našem zaváhání ve středním pásmu využil a šel v zápase do vedení. Ve třetí třetině jsme se snažili výsledek otočit, nebo alespoň vyrovnat. Povedlo se nám to druhé a to až v závěru utkání. V nájezdech jsme byli šťastnější my a získali bonusový bod navíc.