JUN: TRE - ZDR 8:2 - Junioři rozstříleli zďárské Plameny osmi góly

T ř e b í č - Junioři Horácké Slavie přivítali na svém ledě tým Žďáru nad Sázavou, který porazili vysoko 8:2. Vítězství se ale nerodilo lehce, hosté byli v první třetině lepší, ale paradoxně ji prohráli 0:2. Třebíčským se hra začala dařit až od druhé třetiny a ve třetí pak zápas zcela ovládli. Zápas ovlivnil zbytečný hrubý faul Fúzika, po kterém musel do sprch a slavisté v pětiminutové přesilovce dvakrát skórovali.

11.kolo, pátek 9.11.2012
8:22:0, 1:1, 5:1
ZDR ZDR
Branky a nahrávky: 17. Marek (Roupec), 19, Horký (Vlašín, Paták), 38. Mašek, 41. Paták (Vlašín), 43. Vlašín (Paták, Vondráček), 47. Vlašín (Paták), 57. Horký (Vlašín, Paták) - 32. Čejka (Staněk, Jan), 46. Bednář (Vítek). Rozhodčí: Hejduk,- Jindra, Skopal. Vyloučení: 3:3, navíc Fúzik 5+OK za úder do oblasti hlavy a krku, Jan - 10 minut za nesportovní chování (oba ZR). Využití: 3:1. V oslabení: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 6:2, 8:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (41. vejmelka) - Roupec, Vondráček P., Ščerban, Paták, Pelikán, Vlašín, Marek, Tvarůžek, Donutil, Horký, Krejčí, Pavlas, Pálka, Mašek, Kohout
SKLH Žďár nad Sázavou: Krejčík (Krásný) - Štěrba, Fúzik, Čejka, Novotný, Bednář, Staněk, Hron, Pazourek, Škorpík, Vítek, Koláček