12.kolo, pátek 2.11.2012
PIS PIS
2:31:1, 1:1, 0:1
Branky a nahrávky: 11.Homolka (Reiniš), 36.Novák (Bánci) – 17.Vlašín (Mašek), 23.Vlašín, 51.Marek (Vondráček, Horký). Rozhodčí: Pešina – Dančišin, Matějček. Vyloučení: 5:6, navíc Paták (Třebíč) 2x10 min a Pálka (Třebíč), 10 min. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.
IHC Písek: Havelka – Jirků, Suda, Sebris, Bánci, Švanda, Novák, Šmejkal, Císař, Paukner, Vejda, Hanus, Homolka, Vlček, Křivonoska, Volf, Radosta, Švec, Škopek, Reiniš
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj – Pálka, Pelikán, Kohout, Pavlas, Tvarůžek, Ščerban – Paták, Vlašín, Horký – Vondráček, Marek, Roupec – Mašek, Jilek

Reportáž z utkání není k dispozici

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: Myslím si, že k vidění bylo utkání nevalné úrovně. Na našem výkonu se zřejmě projevuje to, že v posledních týdnech díky odloženým utkáním hrajeme jen jednou týdně jako fotbalisti! Navíc jsme už v polovině první třetiny přišli o Patáka, který dostal za pobavení se z rozhodčím trest do konce utkání. Po první třetině ještě odstoupil ze hry pro zdravotní potíže obránce Kohout. Zůstalo nám tedy do další hry 12 hráčů. Vzhledem k těmto okolnostem musíme konečný výsledek, naše vítězství 3:2, brát rozhodně jako úspěch i vzhledem k tomu, že soupeř se v posledním možném přestupním termínu posílil o hráče extraligových Českých Budějovic.