20.kolo, neděle 9.12.2012
ZDR ZDR
2:40:2, 0:2, 2:0
Branky a nahrávky: 41. Beddnář (Jan, Štěrba), 56. Štěrba (Jan, Pazourek) - 9. Vlašín, 14. Horký (Pálka), 31. Roupec (Pelikán, Juráň), 31. Vlašín (Vondráček). Rozhodčí: Doležal - Zídek, Polák. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 61.
SKLH Žďár nad Sázavou:
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (41. Vejmelka) - Pavlas, Roupec, Vondráček, Ščerban, Juráň, Pelikán, Vlašín, Marek, Tvarůžek, Donutil, Horký, Krejčí, Pálka, Mašek

Reportáž z utkání není k dispozici

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: Jak už napovídají výsledky jednotlivých třetin, můžeme být spokojeni s předvedeným výkonem ve dvou třetinách. Třetí část hry nám hrubě nevyšla, soupeř nás jednoznačně přehrával a měl spoustu šancí. Naštěstí se mu nepodařilo vstřelit kontaktní branku. Jsme rádi, že jsme bodovali za tři body, ale z posledních dvaceti minut se musíme poučit!