26.kolo, neděle 20.1.2013
KOL KOL
2:40:1, 1:3, 1:0
Branky a nahrávky: 34. Šifta (Spitzer, Fiala), 49. Spitzer (Chmelař) - 11. Horký (Pelikán, Paták), 25. Mašek (Marek, Vondráček), 29. Paták (Vlašín, Horký), 30. Marek (vondráček, Tvarůžek). Rozhodčí: Hořínek - Špringl, Tasch. Vyloučení: 4:3, navíc Horký (TRE) 2+10 + 5+OK za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
HC Kolínští Kozlové: herman - Fiala, Svoboda, Chaloupka, Kadlec, Tvrdík, Herwig, pospíšil, Jelínek, Samirád, Spitzer, Šifta, Chmelař, Hubáček
SK Horácká Slavia Třebíč: máj - Roupec, Vondráček P., Ščerban, Paták, Pelikán, Vlašín, Čáp, Marek, Tvarůžek, Horký, Pálka, Mašek,