32.kolo, pátek 22.2.2013
KRK KRK
7:51:2, 2:2, 4:1
Branky a nahrávky:5. Havelka (Krsek, Srnský), 34. Vencl (Kozák), 40. Gabriel (Kolek, Kozák), 45. Kocián (Kozák), 45. Janoušek (Krsek, Srnský), 48. Srnský (Kadavý, Janoušek), 60. Gabriel – 6. Paták (Horký, Vlašín), 8. Vondráček (Salák), 32. Horký (Vlašín, Hort), 37. Marek (Hort), 58. Vondráček (Salák). Rozhodčí: Třasák - Šmika, Svoboda. Vyloučení: 5:6, navíc Marek (TR) 10 minut OT. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 32.
HC Krkonoše:
SK Horácká Slavia Třebíč: Čáp – Pavlas, Roupec, Vondráček, Ščerban, Paták, Juráň, Vlašín, Hort, Marek, Tvarůžek, Horký, Salák, Pálka, Mašek