34.kolo, středa 27.2.2013
HKR HKR
8:72:1, 5:2, 1:4
Branky a nahrávky: 8. Šťastný (TS), 20. Šťastný (Nedvídek, Kováč), 25. Kováč (Šťastný, Nedvídek), 25. A. Půlpán (Pravda), 32. Hlavatý (Šťastný, Štědrý), 37. Pravda (Červený), 39. A. Půlpán (Pravda, Kastner), 60. Šťastný (Pánek, Červený) – 13. Mašek (Salák), 22. Pavlas (Salák, Mašek), 22. Tůma (Tvarůžek), 54. Salák, 56. Paták (Marek), 57. Paták (Horký, Marek), 59. Horký (Pálka). Rozhodčí: Kareš – Plch, Holeček. Vyloučení: 6:5, navíc Hlavatý, Matějček, Pravda, A. Půlpán 10 min. OT – hráčská lavice (hlavní trenér) OK, Marek trest ve hře. Využití: 3:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 30. Střely na branku: 41:35. Průběh utkání: 1:1, 2:1, 2:3, 7:3, 7:7, 8:7.
Mountfield HK: Mahdal – Rejl, Červený, Kováč, Štědrý, Pánek, Konečný, Matějček, Souček – Nedvídek, Šťastný, Jebavý, Kastner, Pravda, A. Půlpán, Pilař, Hlavatý, Bartoň, Voženílek, Ropický, Brida.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (od 32. Čáp) – Pavlas, Ščerban, Hort, Tvarůžek, Pálka – Roupec, Paták, Juráň, Tůma, Jirák, Marek, Horký, Salák, Mašek.