14.kolo, pátek 16.11.2012
6:10:0, 5:0, 1:1
ZDR ZDR
Branky a nahrávky: 26.Mejzlík (Jirák), 28.Kajnar (Štěpánek, Kochánek), 34.Mejzlík (Kochánek), 38. Mejzlík (Matov, Jirák), 39.Juráň (Abrahám), 55.Všetečka (Abrahám) - 52.Pazourek (Vlček). Rozhodčí: Hejduk - Šťastná, Rampír. Vyloučení: 3.0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 40:23. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Čáp - Oburka, Šimka, Štveráček, Hort, Kochánek, Hodek, Kučera, Moravec - Abrahám, Juráň, Všetečka - Mejzlík, Tůma, Jirák - Urban, Kajnar, Štěpánek - Matov
SKLH Žďár nad Sázavou: Zelený (40.Adam) - Linsbauer, Koláček, Vlček, Machovec, Klíma, Pazourek, Skotar, Kittler, Hubert, Hrala, Vacek, Šimák, Němec, Prchal, Petrů

Reportáž z utkání není k dispozici

Karel Vejmelka - SK Horácká Slavia Třebíč: Nezačali jsme dobře, když to vezmu od první třetiny. Tam soupeř jednoznačně dominoval a byl ve všech činnostech lepší, zatímco my jsme si nedali pořádně ani přihrávku. Byl jsem hodně rozčarovaný, ke klukům jsme o přestávce důrazně promluvili a to se projevilo. Ve druhé třetině se srovnali, více se pohybovali a hlavně jsme byli důraznější v koncovce. To se nám nakonec vyplatilo, protože jsme postupně dali jeden gól a pak přidali další. Chyby soupeře jsme potrestali. Byla tam přečíslení, která jsme dobře sehráli, i s patřičným štěstím, ale to k hokeji patří. Rozhodla druhá část, kdy jsme dali pět gólů a bylo po utkání. Poslední dvacetiminutovku jsme chtěli odehrát dobře, hlavně dopředu, nepustit soupeře do přečíslení či vyložených šancí a hlavně udržet pětibrankový náskok, což se podařilo. Samozřejmě byly tam nějaké chyby, které se opakují, a na tom musíme zapracovat. Ale dát Žďáru šest gólů a jen jeden dostat, není vůbec špatné. Celkově jsme spokojení.