15.kolo, neděle 18.11.2012
JHR JHR
3:81:1, 0:4, 2:3
Branky a nahrávky: 20. Panáček (Zlatuška), 41. Brož, 44. Šebesta - 8. Mejzlík, 21. Abrahám (Tůma), 38. Jirák, 38. Všetečka (Juráň, Abrahám), 40. Jirák (Juráň), 41. Juráň (Abrahám, Hodek), 46. Juráň (Abrahám), 47. Juráň (Abrahám). Rozhodčí: Dvořák - Němec, Brůha. Vyloučení: 6:8, navíc Přibyl 5 minut + do konce - Juráň 10 minut OT, Hodek 10 minut OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 38.
KLH Vajgar Jindřichův Hradec:
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda - Oburka, Šimka, Štveráček, Hort, Hodek, Kochánek, Abrahám, Juráň, Všetečka, Mejzlík, Tůma, Jirák, Kučera