16.kolo, pátek 23.11.2012
PRI PRI
2:80:1, 0:5, 2:2
Branky a nahrávky: 50.Veverka (M.Kadlec, Šanda), 60.Kučera (Čelikovský) – 6.Maštera (Matov, Urban), 21.Abrahám (Tůma), 30.Hort (Mejzlík, Kochánek), 30.Matov (Urban, Kučera), 36.Mejzlík (Abrahám, Jirák), 37.Urban (Matov), 50.Štveráček, 53.Urban (Matov). Rozhodčí: Madrysz – Streďák, Vavruška. Vyloučení: 11:11, navíc Svoboda (Příbram) 10 min + OT. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Střely na branku: 19:42. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:8, 2:8.
HC Příbram: Pícha – Šanda, Murárik, Veverka, Mašek, Svoboda, M.Kadlec, J.Kadlec, Jobek, Čelikovský, Kozelka, Martinek, Císař, Bednár, Kučera
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (40.Šoustal) – Oburka, Hodek, Štveráček, Hort, Trnka, Kučera – Abrahám, Tůma, Jirák – Kochánek, Fortelný, Mejzlík – Urban, Matov, Maštera