29.kolo, neděle 3.2.2013
ZNO ZNO
3:62:0, 0:2, 1:4
Branky a nahrávky: 10. Zemánek, 20. Fruhwirth (Pěček), 50. Bulín (Fruhwirth) - 28. Jirák (Matov, Tůma), 39. Juráň (Kochánek), 44. Jirák (Štveráček, Tůma), 46. Jirák (Matov, Tůma), 51. Juráň (Abrahám), 56. Juráň (Hort). Rozhodčí: Paulík - Jeletz, Rampír. Vyloučení: 7:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 72.
Orli Znojmo:
SK Horácká Slavia Třebíč: Čáp - Kochánek, Hort, Štveráček, Hodek, Kučera, Kabelka, Abrahám, Juráň, Jirák, Tůma, Fortelný, Všetečka, Urban, Kainar, Matov.

Reportáž z utkání není k dispozici

Karel Vejmelka - SK Horácká Slavia Třebíč: Nepovedla se nám první třetina, měli jsme špatný pohyb, prohrávali osobní souboje, soupeř byl aktivnější a dal dva góly. O přestávce jsme museli zvýšit hlas i sáhnout do sestavy, změny byly hlavně v útoku, kde jsme nebyli spokojení. Ve druhé třetině to přineslo ovoce, když jsme srovnali. Ve třetí části se štěstí otočiločelem k nám a 4:1 jsme tu třetinu vyhráli. Dalším pozitivem je, že jsme využili tři přesilovky. Takže celkově jsme spokojení