31.kolo, neděle 17.2.2013
TAB TAB
3:40:1, 1:1, 2:2
Branky a nahrávky: 34. Škrdleta (Straka), 49. Jansa (Horák), 50. Pospíchal (Veřtát) – 10. Jirák (Abrahám), 30. V. Dobeš (J. Dobeš), 50. Abrahám (Jirák, Juráň), 60. Štěpánek (Všetečka). . Rozhodčí: Talpa – Matějček, Dančišin. Vyloučení: 2:4.
HC Tábor:
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda – Hort, Kochánek, Oburka, Šimka, Čtveráček, Hodek - Abrahám, Juráň, Jirák – Tůma, Štěpánek, Všetečka – J. Dobeš, Mejzlík, V. Dobeš

Reportáž z utkání není k dispozici

Karel Vejmelka - SK Horácká Slavia Třebíč: Utkání bylo peprné už tím, že proti sobě nastoupila mužstva ze špičky. Byl to zápas o šest bodů. Čekali jsme, že se Tábor na nás dobře připraví a také nastoupil v nejsilnějším možném složení. První třetinu jsme zvládli celkem dobře, a jak se později ukázalo, tak to bylo rozhodující. Téměř po celou dobu jsme vedli. Tábor vyrovnal ve třetí třetině. Nám nakonec vyšel v závěru jeden útok a byli jsme tak o gól šťastnější.