3.kolo, neděle 23.9.2012
KRK KRK
4:61:1, 2:3, 1:2
Branky a nahrávky: 2.Rychlovský (Sedláček), 30.Špetla (Sedláček), 35.Exner (Tatar), 47.Pelcl (Lamač) – 12.Kajnar (Maštera, Březka), 37.Maštera, 39.Kajnar (Matov, Trnka), 39.Urban (Kajnar), 46.Kajnar (Urban), 60.Kajnar Rozhodčí: Maštalíř – Bednář, Runštuk. Vyloučení: 6:9, navíc Jeřábek (Krkonoše) 10 minut. Využití: 3:2. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 38:23 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:5, 4:5, 4:6 .
HC Krkonoše: Frýbová – Exner, Tatar, Věříš, J.Moník, Kynčl, Rychlovský, F.Moník, Sedláček, Špetla, Jiřička, Lamač, Pelcl, Václavec, Blažej, Mazač, Vitoušek, Chlouda, Jeřábek
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal – Trnka, Sysel, Kabelka, Valík, Erat, T.Strnad – Novák, Matov, Urban – Březka, Kajnar, Maštera – Michálek, Bednář, M.Strnad