2.kolo, středa 24.8.2016
7:03:0, 0:0, 4:0
ZDR ZDR
Branky a nahrávky: 5.Trnka (Burian), 12.Trnka (Wasserbauer, Erat), 17.Trnka (Šimka), 42.Burian (Urban), 43.Všetečka (Nejedlý), 47.Bednář (Pokorný), 50.Pokorný (Urban). Rozhodčí: Pekárek, Marek – Rampír, Kotrba. Vyloučení: 5:9, navíc Machovec (ZR) 10 minut zásah do hlavy, Nedvěd 10 minut nesportovní chování. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 60.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda – Pokorný, Všetečka, Urban, Šimka, Burian, Wasserbauer, Strnad, Hort, Kajnar, Erat, Svoboda, Nejedlý, Bednář, Trnka
SKLH Žďár nad Sázavou: Peška – Klíma, Jankovský, Machovec, Vlček, Rozmarín, Kašpar, Nedvěd, Mareček, Šmída, Šimák, Macky, Macek

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: "Začátek utkání a první třetina byla z naší strany dobrá, dokázali jsme využít šance a dostat se do třígólového vedení. Možná pod dojmem, že to dál půjde ,,samo", se nám nepovedla 2. třetina. Bylo v ní hodně chyb v obraně zbytečné ztráty kotouče v útoku. To se zlepšilo po druhé přestávce. Přidali jsme další branky a utkání měli pod kontrolou. Hodně jsme v utkání míchali se sestavou, aby se hráči učili reagovat na to, s kým jsou právě na ledě a učili se mezi sebou komunikovat. Trochu to haprovalo ve druhé třetině a při přesilovkách a určitě splnilo to svůj účel."