JUN: TRE - PIS 5:2 - Junioři i pořetí vítězně, přehráli houževnatý Písek

T ř e b í č - Ve třetím kole ligy juniorů přivítaly Bílé hvězdy na svém ledě hráče Písku. Ti byli v začátku zápasu aktivnější, lepší i bruslařsky, přesnější v rozehrávce a dokázali jako první vstřelit gól. Domácí postupně vyrovnali hru a třemi góly v rozmezí pěti minut šli do trháku. Hosté ještě znížili na 3:2, ale Třebíčští dali v závěrečné třetině ještě dvě branky, kterými definitivně rozhodli o svém triumfu. Dvěma brankami se uvedl kapitán Třebíče Jiří Roupec.

3.kolo, pátek 26.9.2014
5:23:1, 0:1, 2:0
PIS PIS
Branky a nahrávky: 11. Roupec (Abrahám), 13. Všetečka, 16. Juráň (Vantuch, Mašek), 52. Hort (Pavlas, Tůma) 57. Roupec (Hort, Pelikán)- 3. Vlk (Hřebíček), 26. Koutenský (Vlk). Rozhodčí: Homola, Jeletz, Kuřítko. Vyloučení: 6:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0.0. Diváci: 57. Střely na branku: 40:28. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 5:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Juda) - Matov, roupec, Juráň, Abrahám, Pelikán, Jirák, Oburka, Šimka, Kučera, Tůma, Všetečka, Hort, Pavlas, Vantuch, Mašek
IHC Písek: Pekárek (Kolář) - Hřebíček, Šergl, Holub, Koutenský, Frühauf, Flegl, Paukner, Vlk, Horažďovský, Rod, Duchoň, Skala, Souček, Volf