SDO: TRE - OPA 5:3 - Třebíčští dorostenci vstoupili do nadstavby vítězstvím nad Opavou

T ř e b í č - Starší dorostenci postoupili do nadstavbové skupiny O baráž a v prvním kole této nadstavbové části soutěže se na domácím ledě utkali s Opavou. Vyrovnanou první třetinu vyhráli hosté po obrovské hrubce Třebíčských v samém závěru periody. Ve druhé třetině byli domácí aktivnější a také stříleli góly, otočili skóre, které postupně narostlo až na stav 4:1. Jenže hosté nesložili zbraně a v závěru ještě zkorigovali na 4:3. Bílé hvězdy ale v pravý čas znovu zabraly a vstřelily pátý gól, kterým definitivně zlomily odpor soupeře.

19.kolo, pátek 5.12.2014
5:30:1, 2:0, 3:2
OPA OPA
Branky a nahrávky: 26.Urban (Tůma, Maštera), 32.Sigmund (Kabelka), 47.Wasserbauer (Sigmund, Kabelka), 49.Urban (Maštera, Tůma), 57.Tůma (Maštera, Urban) – 20.Fedor (Klement), 51.Fedor (Rousek), 52.Rousek (Fedor). Rozhodčí: Kukeně – Křivohlavý, Krejčí. Vyloučení: 9:6, navíc Kabelka (TRE) 10 minut zásah do hlavy a Rubý (OPA) 10 minut nesportovní chování. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 54. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:3, 5:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal – Svoboda, Erat, Tůma, Procházka, Sigmund, Kajnar, Bernat, Burian, Urban, Wasserbauer, Pokorný, Tichý, Březka, Kabelka, Maštera, Strnad
HC Slezan Opava: Lamla (od 49. Vojkůvka) – Kažimír, Kupka, Cibulka, Klement, Döhner, Dlouhý, Dostál, Rubý, Dyba, Rousek, Černý, Fedor