Sociální sítě

facebook
Třebíč - Kolín 4️⃣⏸1️⃣Zatím kráčíme dál bez ztráty kytičky a děkujeme divákům za parádní podporu.Mrkněte na sestřih 👀#jedinetrebic
facebook
Jaroslav Barvíř – SK Horácká Slavia Třebíč Věděli jsme, že nás čeká fyzicky náročný zápas, protože Kolín má vysoké a silové hráče velice dobré na puku. Na to jsme se chystali. Vyšla nám první třetina, ve které jsme si dobrým pohybem vytvořili přesilové hry a šli jsme do vedení 2:0. Ve druhé třetině jsme se dostali pod tlak, ze kterého jsme se horko, těžko dostávali. Tam převzal iniciativu soupeř a nám se nedařilo dostávat z obranného pásma. Navíc jsme si tam puky sami vraceli a tím komplikovali. Soupeř dal kontaktní branku po které jsme šli do ještě většího útlumu. Ale borci to na vůli uhráli a třetí třetina pak byla zase v naší režii. Gól na 3:1 nás uklidnil a zápas jsme si už pohlídali a došli si pro dnešní vítězství. Jsme rádi za využité přesilové hry, stále na tom pracujeme, kluci mají videomateriál, bavíme se o tom oni to...
facebook
Gól v přesilovce v úvodu 3.třetiny uklidnil dění na hřišti a zápas jsme dovedli do vítězného konce! 4:1!!!!
facebook
Zvýšené úsilí hostů přineslo snížení vedení...Stále ale vedeme - 2:1 - a za to vděčíme především 🥅Pavlovi Jekelovi🥅 ❤️💙🤍📸 Markéta Křížová ❤️
facebook
Ač dnes stojíme proti zákeřnému soupeři, vedeme po 1. třetině 2:0 💪👍 Hoši, držte to!!📸 Markéta Křížová ❤️
facebook
Držíme PRVNÍ místo! A chceme se tam udržet i po dnešku 🙌 K tomu ale potřebujeme i vaši podporu #jedinetrebic➡️ Vstupenky jsou stále k dispozici: https://1url.cz/oKkDv 👌Případně je můžete zakoupit na místě 🤝Zápas proti SC Kolín začíná od 17:30 😎
facebook
facebook
Dnes pátý zápas Chance ligy, tentokrát doma! Přijďte podpořit svůj klub na jeho vítězné štaci, utká se s rohatým soupeřem z Kolína! Fandíme HST!!💪🏒❤️💙🤍
facebook
Vracíme se domů!V sobotu se utkáme v naší aréně s Kolínem, pojďte nám i vy pomoct k úspěšnému zápasu. 👍🏃‍♂️🏃‍♀️🏃👫
facebook
Zájemci o bruslení jsou srdečně zváni na ledovou plochu KHNP Areny! První bruslení pro veřejnost připadne již na tuto neděli a to v čase od 15,30 do 17,00. Ohledně časů veřejného bruslení prosíme sledujte náš web (odkaz "rozpis ledu"), vzhledem k vytíženosti plochy na ZS se může pokaždé měnit. BROUŠENÍ BRUSLÍ - každý čtvrtek, počínaje dneškem, od 16,00 do 18,00!ilustrační foto
facebook
SK Horácká Slavia Třebíč aktualizoval(a) úvodní fotku.
facebook
🏒 Radim FERDA se ohlíží za zápasem v Benátkách, ve kterém si připsal dva góly.❤ Přečtěte si článek. ⬇☑
facebook
Sestřih zápasu v Benátkách s vítěznou radostí v závěru.To se neomrzí! 😍
facebook
Nejen hráči, ale i trenéři mají své rituály a tak se hodnocení zápasu po vítězství v Benátkách ujal tak, jako po minulých výhrách opět asistent trenéra Jaroslav Barvíř: První třetina nám vůbec nevyšla. Soupeř by ve všem lepší a také nás výrazně přestřílel. Domácí byli aktivnější, důraznější, lépe bruslili a také vyhrávali buly. Proto jsme byli rádi, že se šlo do kabin za stavu jen 1:0. Psychicky nám pomohl gól na 1:1, pak prvních deset minut ve druhé třetině to od nás byla slušná pasáž. Poté se spíš jen čekalo na chybu. I když jsme ve třetí třetině prohrávali 1:2, velice si ceníme charakteru mužstva, které se nevzdalo a i s troškou štěstí zápas otočilo v náš prospěch. Stále ale musíme být pokorní, vítězství si velice ceníme. Tenhle zápas nám toho hodně ukázal, což je také dobře. Pro...
facebook
Čtyři zápasy, čtyři výhry, zatím výborná bilance našeho týmu.✌A v sobotu doma hurá na Kolín. 😎💪
facebook
V poslední minutě pečetil vítězství našich barev David Tureček. Yeahhh!Byly to nervy, ale další tři body jsou doma.
facebook
Ve třetí třetině je vyrovnané skóre 2:2.Za Třebíč se dvakrát prosadil štírek Radim Ferda a to ve 23 a 55 minutě. 🏒🏒Pojďme hoši.
facebook
Dnes bílé hvězdy vyráží za kvalitním soupeřem do Benátek nad Jizerou...Budou pokračovat ve vítězné šňůře? Moc držíme palce!!! ✊🍀💟
facebook
Obchodní partnerství a spolupráce se společností ČEZ bude k naší velké radosti pokračovat i v letošní sezoně 🤝🍀☢️
facebook
Soupeřem číslo 4️⃣budou nebezpečné Benátky nad Jizerou.Jak si třebíčský tým poradí s mladým a bruslivým soupeřem? 🍀🏒✌
facebook
facebook
facebook
Juniorka dnes opět skórovala! 7:1 proti břeclavským Lvům! 👍👍👍
facebook
Třígólový dříč Václav KrlišHráče s číslem 1️⃣7️⃣zdobí především bojovnost, vynikající pohyb a odhodlání vyhrávat. Jenže. Po třech zápasech se dělí s Davidem Michálkem o první pozici v tabulce střelců HST. ✌Kdo Václava sleduje při zápasech detailněji, pro toho není současná produktivita tohoto hokejového pracanta až takovým překvapením.? Navíc má skvělé spoluhráče Lukáše Nedvídka a Vojtěcha Střondalu. A to už je síla, od které se produktivita tak nějak čeká. :-)Svou aktivitou a nasazením jí jde totiž v každém zápase, v každém souboji výrazně naproti.✌️Gratulace Václave, ať to tam padá i dál! 🍀👍😍
facebook
Překvapení ze čtvrté lajny!David Michálek prožívá naprosto snový start do sezóny. 💪Jeho čtvrtá formace už nasbírala ve třech zápasech celkem sedm kanadských bodů. On sám přitom vstřelil gól v každém ze tří zápasů. Tomáš Křehlík má dvě asistence stejně, jako Radim Ferda. Ve dvou z těchto zápasů se čtvrtá formace navíc prosadila jako první. A kluci si to také řádně užívají. 👍🦹‍♂️🦸‍♂️Chemie mezi těmito třemi hráči evidentně funguje nejen na ledě.Ať to vydrží co nejdýl borci!🍀😍
facebook
🎥: „Snažíme se hrát zodpovědně a plnit si to co jsme si řekli, což funguje,“ říká dvou gólový střelec Venca Krliš🤩🤩🏒V odkazu níže naleznete i ohlasy obou trenérů⤵⤵⤵ https://hstrebic.cz/clanek.asp?id=Vaclav-Krlis-Snazime-se-hrat-zodpovedne-a-plnit-si-to-co-jsme-si-rekli-coz-funguje-7340
youtube
youtube
Ohlasy obou koučů
facebook
Utkání HST s Frýdkem - Místkem sledoval také objektiv Markéta Křížová. Její skvělé oko vám teď přináší pořádnou várku parádních fotek.👀📸Mrkněte, stojí to za to. 👍
facebook
Ve včerejším utkání proti Frýdku - Místku naskočil po delší době v třebíčském dresu a netradičně s číslem 1️⃣1️⃣útočník Silvester Kusko.Ve třetí formaci s Vilémem Burianem a Michalem Vodným tentokrát nahradil Martina Dočekala. Hodně štěstí v našem trikotu Silvo. 🍀🏒