Přípravný zápas v Prostějově končí vítězstvím soupeře.
facebook
Na 4:2 snížil ve čtyřicáté osmé minutě Antonín Bořuta
facebook
Po první třetině je stav zápasu v Prostějově 2:1. O branku HST se postaral Miroslav Holec po přihrávce Vojty Šilhavého.
facebook
Video přenos dnešního zápasu v Prostějově by měl být zdarma k vidění na youtube od 18:00
facebook
facebook
Potřetí na led soupeře, třebíčský tým míří do Prostějova, kde zápas začíná dnes od 18 hodin
facebook
Dnes HST podepsala další hráčskou smlouvu a to s útočníkem Matyášem Svobodou. Ke kádru se připojil 1. srpna na tryout a dle slov trenéra Barvíře byla dohoda taková, že Svoboda odehraje dva přípravné zápasy a pak se rozhodne. "Na trénincích i v zápasech jsme viděli, že Matyáš je silový útočník, že jeho parametry odpovídají tomu, co jsme do kádru hledali a od něj očekávali. Předvedl se jako pracovitý hráč a jak říkám, typově nám sedí do týmu. Jsem rád, že jsme se dohodli na smlouvě, která se dnes podepsala a doufám, že se zde Matyášovi bude dařit a pomůže nám," řekl Jaroslav Barvíř, trenér A mužstva.
facebook
Každý zápas je jiný, přesně to ukázalo střetnutí se Znojmem. No, hlavně se z toho ne.....t a dál dobře pracovat na ladění formy před ligou. Tak by se dalo shrnout hodnocení Jaroslava Barvíře. "Dnes se nám po celých šedesát minut nedařilo to, co se nám dařilo v minulých utkáních. V první třetině jsme udělali dva útočné fauly a dostali jsme se tím pod tlak. Výsledkově jsme se ještě do první sirény zmátořili. Ve druhé třetině se nám stala dvě nedorozumění a stav byl najednou 1:3. Pak už to od nás byla velká křeč, hra byla z naší strany nepřesná. Znojmo dnes bylo lepší skoro ve všem, v pohybu i v kombinaci. Nebudeme si nic nalhávat, bylo to tak a hosté vyhráli zaslouženě. Ve třetí třetině jsme se chtěli vrátit do zápasu a dát nějaký gól. Pár příležitostí jsme si vytvořili, ale neproměnili jsme je. Určitě nám to ale nebere chuť do...
facebook
Dnešní přípravný zápas proti Orlům ze Znojma, objektivem 📷 Sabiny Prokešové
facebook
facebook
Druhá třetina se nám zkrátka nepovedla...prohráváme 1:4. 😥 Zabereme!!!💪
facebook
Na první třetině se podepsala série vyloučení domácích ...skóre vyrovnané 1:1. Jdeme do druhé části! 🍀
facebook
Už dnes
facebook
První domácí zápas je tady. Třebíč vyzve Znojmo - první buly v úterý v 17:30.
facebook
Ještě před začátkem zítřejšího zápasu můžete využít služeb barber shopu Happyend Lounge a nechat si upravit svou vizáž. Stříhání vlasů či holení fousů bude probíhat od 16,30 na parkovišti před zimákem, tak se nenechte přemlouvat a potěšte své drahé polovičky po návratu z hokeje. 😉😎🧔
facebook
🖐🥅✨️Pokud chcete takovéto zákroky vidět v akci a na živo, berte tato videa z ranního tréninku brankářů jako pozvání na zítřejší zápas proti Znojmu!❤💙🤍 Bílé hvězdy už se nemůžou dočkat domácího publika!!!
facebook
Jdou nám přesilovky, to je pozitivní. A už se těšíme na úterní domácí zápas i fanoušky, říká David Tureček
facebook
Už se nám to blíží, přátelé! První domácí přípravný zápas sezony naše Áčko odehraje za tři dny a vy na něj můžete získat dvě vstupenky zdarma! Jak? Stačí jen lajkovat a sdílet tuto pozvánku a my 16.8. kolem 16. hodiny někoho z vás vylosujeme! Tak na viděnou v úterý!!! 🤩
facebook
Po vítězství nad Kometou a Motorem se už tým těší domů na své fanoušky, říkal mimo jiné po zápase s ČB Jaroslav Barvíř. "Dnešní zápas nám ukázal další věci, které jsme chtěli vidět. Po celých šedesát minut měli hráči velmi dobrý pohyb. Ve hře se objevovaly věci, které trénujeme, například založení útoku pod tlakem a další věci. Když nás Motor zatlačil, zvládli jsme to obětavou hrou a výsledkem výkonu celého týmu je vítězství a nula vzadu. Ukázali jsme, že můžeme být konkurenceschopní i produktivní, dali jsme pěkné góly… Víme, že je to stále příprava, ale viděli jsme ve hře pozitivní věci a dnes jsme spokojeni. Celý tým jsme po zápase pochválili. V úterý hrajeme poprvé doma a těšíme se na domácí prostředí, domácí atmosféru a naše fanoušky.Věříme, že jich dorazí...
facebook
A v úterý konečně doma vzhůru na Znojmo! Začínáme v 17:30. Vstupenky k dispozici zde - https://sktrebic.enigoo.cz/app/9f746bb2d26fc36d9959d11b07a10d98
facebook
Krásné vítězství 4:0 v Českých Budějovicích podtrhl čistým kontem Miči, rozumněj Honza Mičán. :-) Gratulujeme Jene!
facebook
Čtvrtý gól naší HST dává majitel rytířského knírku a bradky a náš odchovanec Matěj Novák. Paráda
facebook
Sedm vteřin před koncem druhé dvacetiminutový musel hlasatel v Českých Budějovicích znovu ohlásit gol Horácké Slavie. Na tři nula pro bílé hvězdy upravil Lukáš Forman.
facebook
Na 2:0 pro naše barvy dává borec David Tureček. Do konce druhé třetiny chybí dvě minuty. HST
facebook
facebook
Jak si povedou bílé hvězdy v dnešním utkání s Českými Budějovicemi? Sledovat to můžete od 17:30 na serveru Onlajny.com
facebook
Zveme vás na retro akcičku na Polanku v sobotu 27.8.! My tam budeme😎
facebook
I po včerejším úspěchu v Brně bílé hvězdy opět tvrdě pracují ... Už zítra totiž míří do Českých Budějovic! Tak držíme palce, ať se zadaří i podruhé!! 🙏🍀
facebook
Kompletní fotogalerie z prvního a zároveň vítězného přípravného duelu v Brně objektivem Sabiny Prokešové. 📷 👏
facebook
Prní přípravný zápas zhodnotil asistent trenéra Jaroslav Barvíř poměrně střízlivě. "Byl to takový typický první přípravný zápas. Řekl bych, že Kometa byla lepší na puku a v osobních soubojích. Od nás ještě hra s pukem nebyla taková, jakou bychom si představovali, ale to se časem zlepší. Kluci dali do zápasu velké nasazení tak, jak jsme po nich s Davidem Dolníčkem chtěli. Vítězství nás těší, je dobré pro nabrání sebevědomí hráčů, ale nijak jej nepřeceňujeme. Týmu jsme po zápase poděkovali, ale zítra hned nastupujeme do další práce a ve čtvrtek nás čeká další test na ledě Českých Budějovic."