Fotogalerie ze zápasu dorostu Třebíč - Vítkovice

Fotogalerie
T ř e b í č - Tři různé třetiny mohli zhlédnout diváci, kteří zavítali na utkání třebíčského dorostu s Vítkovicemi. Úvodní třetinu byli hosté opticky lepší, ale prohráli ji 0:2. Ve druhé části naopak dokázali zužitkovat hned čtyři příležitosti k otočení výsledku. Ve třetí třetině byla pro změnu na domácích vidět zřetelná snaha po korekci stavu, což se jim sice podařilo, ale nakonec odcházeli z ledu poraženi. Zde je několik fotografií ze zápasu.

Přestože byli hosté ve druhé třetině lepším celkem, i domácí měli několik dobrých příležitostí

Zde mohl například skórovat Martin Kejda ...

... nebo po chvíli Jan Kurial

Ve třetí třetině se k nim však štěstí začalo přiklánět ...

... a po této akci skóroval Martin Kejda.

Vyhraná buly byla prostředkem k častému ohrožení branky hostů.

Za stavu 4:4 měli domácí dokonce velkou příležitost zaznamenat další úspěch, ale nakonec inkasovali branku ...

... a jejich příležitost v posledních vteřinách skončila v lapačce pozorného vítkovického gólmana.