9.9.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

T ř e b í č - V prvním kole narazili Třebíčští na velmi nepříjemně a na hranici pravidel hrající Benátky nad Jizerou. Zápas, v němž misky vah na stranu hostů hodně naklonilo jejich dvougólové vedení v první třetině, hodnotil pár minut po jeho skončení Lukáš Vágner. Už ve středu zajíždí do Třebíče Ústí nad Labem a třebíčští hokejisté tak mají možnost úvodní zaváhání rychle napravit.

VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

V sobotu míří Bílé hvězdy do Přerova. Naváží na vítězství s Kladnem?

T ř e b í č - V sobotu je na programu 5. kolo WSM ligy a třebíčští hráči pojedou bojovat o body do Přerova. Zubři zažívají velice povedený vstup do ligy, jelikož se prozatím nachází na 3. místě tabulky se součtem devíti bodů, v posledním kole vyhráli dokonce na Lapači 1:3. Třebíč měla opačný vstup do sezóny, protože po třech kolech neměla ani bod, ale po vysoké prohře 1:5 v Karlových Varech se tým z Vysočiny zvednul a doma porazil v prodloužení po velice dobrém výkonu Kladno 3:2, které do té doby nebylo poraženo. Rozhodující branku vstřelil Roman Erat, který se nachází na děleném prvním místě v bodování spolu s Tomášem Fořtem, který hraje právě za Přerov. Utkání začíná v 17:00