4. třída: V prvním mistráku vítězství

T ř e b í č - O tomto víkendu se rozběhly také soutěže nejmladších ročníků žákovských hokejových družstev. Třebíčští čtvrťáci zajížděli do nedalekého Pelhřimova, který porazili 4:1.

1.kolo, neděle 9.10.2005
PEL PEL
1:41:2, 0:0, 0:2
Branky HST: F.Pyrochta 3x, P.Matov.
HC Lední Medvědi Pelhřimov:
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka - Oburka, Veškrna, Pyrochta, Hodek - J.Dobeš, Tůma, Mejzlík - Jahoda, Bartůněk, Matov - Válal, Urban, Abrahám - V.Dobeš

Ve svém prvním mistrovském utkání třebíčští hráči zodpovědně splnili všechny pokyny trenérů a po zásluze zvítězili.
V osmé minutě první třetiny se sice ujali vedení brankou Pyrochty, ale ještě v téže minutě malým důrazem před vlastní brankou nechali soupeře srvonat skóre. V 10. minutě ujel všem soupeřům opět Pyrochta a upravil stav první třetiny na 1:2.

Ve druhé třetině branka nepadla, i když hosté nevyužili několik slibných příležitostí.

V závěrečné třetině domácí již fyzicky nestačili na svého soupeře a v 35. minutě nejdříve Matov, a o několik sekund později opět Pyrochta, upravili stav utkání na konečných 1:4 pro mladé hokejisty Horácké Slavie.