Blansko naložilo třebíčským čtvrťákům sedm branek

T ř e b í č - K dalšímu utkání zajížděli čtvrťáci do Blanska. Domácí byli tentokrát úspěšnější a dařilo se jim především střelecky. Hostující mladíci se dopustili několika chyb v obraně a i když bojovali, ztrátu již dohnat nestačili. Dvěma brankami se blýskl Marek Mejzlík.

21.kolo, neděle 12.2.2006
BLA BLA
7:31:1,5:2,1:0
Branky a nahrávky HST: M.Mejzlík (na obě J.Abrahám, na druhou F.Pyrochta), O.Urban.
HC Blansko:
SK Horácká Slavia Třebíč: K.Vejmelka, D.Svoboda - P.Veškrna, M.Štveráček, V.Dobeš, F.Pyrochta, J.Dobeš, A.Oburka - F.Caha, J.Tůma, J.Válal - O.Urban, J.Abrahám, M.Mejzlík - J.Jahoda, R.Bartůněk, J.Všetečka

V první třetině měli ze hry více hosté, ale nedokázali své ance vyuít. Vedení se ujali domácí, ale Marek Mejzlík po spolupráci s J.Abrahámem dokázal vyrovnal.

Ve druhé třetině šli domácí do vedení, na což hostující tým dokázal odpovědět pěkným gólem O.Urbana. Bohužel v rozmezí 5 minut hosté inkasovali 4 branky po hrubých chybách v obraně. V závěru třetiny se podařilo třebíčským snížit druhým gólem Marka Mejzlíka po spolupráci celé pětky.

Závěrečná třetina přinesla šance na obou stranách, v závěru domácí upravili skore na konečných 7:3.

I za prohru si celý tým zaslouí pochvalu.