Čtvrtá třída, byla lepší než Rebelové, přesto o branku prohrála

T ř e b í č - V neděli přivítali čtvráci svého tradičního soupeře. Oproti dosavadním vzájemným zápasům, kdy měli třebíčští převahu, se tentokrát hrálo vyrovnanějí utkání. Do výborné formy se po dlouhé nemoci dostáví Jan Abrahám, který byl autorem třetí branky domácího týmu v tomto utkání. Výborné utkání odehrál také hráč ze třetí třídy Jiří Všetečka, jenž v zápase získal dva body za branku a asistenci.

18.kolo, neděle 29.1.2006
3:40:1,2:3,1:0
HBR HBR
Branky a nahrávky HST: 26. M.Mejzlík (J.Všetečka), 29. J.Všetečka (T.Hodek), 32. J.Abrahám (F.Pyrochta).
SK Horácká Slavia Třebíč: D.Svoboda, K.Vejmelka - P.Veškrna, M.Štveráček, F.Pyrochta, T.Hodek - F.Caha, R.Bartůněk, P.Matov - J.Jahoda, J.Abrahám, J.Válal - M.Mejzlík, J.Všetečka
BK Havlíčkův Brod:

Domácí hráči měli herní převahu, ale góly stříleli pouze hosté, kteří se ve 24. minutě dostali již do vedení 0:3. Ve 26. minutě se domácím konečně podařilo M.Mejzlíkem po přihrávce J.Vetečky snížit na 1:3. Již o tři minuty později J.Všetečka přehodil ležícího brankáře a dorazil tak střelu T.Hodka. Do té doby domácí hráči totiž několikrát nedokázali přehodit již bezmocného ležícího brankáře Rebelů. Bohužel ale ještě v téže minutě hosté upravili na 2:4, když za záda třebíčského gólmana prošlo skrz všechny hráče nahození od modré čáry.

V závěrečné třetině pokračoval tlak domácích hráčů, ale překonat dobrého brankáře hostů se již podařilo pouze J. Abrahámovi, kterému vybojoval puk F.Pyrochta. V tomto utkání si domácí brankáři moc nezachytali, jejich zákroky by se dali spočítat na prstech jedné ruky, hosté i když nepotrestali asi tři úniky, tak mířili přesně. Zato domácí hráči, jak to poslední dobou bývá zvykem, se potýkají se špatnou koncovkou, tentokrát jim pouhé tři vstřelené branky na vítězství nestačily.