Čtvrtá třída první zápas v novém roce nezvládla

T ř e b í č - Také žákovské soutěže pokračují dalšími zápasy. Hráči čtvrté třídy přivítali doma Pelhřimov. První utkání v novém roce mělo vyrovnaný průběh, ale hosté nakonec přecejen díky většímu důrazu před brankou o dva góly vyhráli. Výborné utkání odehrál třebíčský obránce Martin Štveráček

14.kolo, neděle 8.1.2006
2:40:0, 2:2, 0:2
PEL PEL
Branky HST: 20. R.Bartůněk (O.Urban), 25. F.Pyrochta (P.Matov) .
SK Horácká Slavia Třebíč: .Svoboda - P.Vekrna, M.tveráček, J.Dobe, A.Oburka, V.Dobe, T.Hodek - F.Pyrochta, R.Bartůněk, P.Matov - O.Urban, T.Balík, M.Mejzlík - J.Jahoda, J.Válal
HC Lední Medvědi Pelhřimov:

V neděli začali hrát svoje odvetné zápasy také čtvráci a přivítali na svém ledě Pelhřimov.

Úvodní část utkání byla vyrovnaná, stejně jako celý zápas. Obě mustava si vytvořila šance, ale brankáři byli na svém místě.

Ve druhé třetině se dvakrát domácím podařilo dostat do vedení, ale hosté vzápětí skóre srovnali. Nejprve ve 20. minutě dorazil R.Bartůněk střelu O.Urbana, ale stejná lajna o několik sekuknd inkasovala vyrovnávací branku. Na 2:1 pro domácí upravil v 25. minutě F.Pyrochta po přihrávce P.Matova. O minutu později hosté byli před třebíčskou brankou důraznější a opět srovnali stav utkání. Domácí měli jetě několik slibných příležitostí ke vstřelení gólu, ale hosující brankář svůj tým podržel. Ve třetí třetině se sice hrál vyrovnaný hokej, ale hosté rozhodli opět větším důrazem.