Čtvrtá třrída si poradila s Břeclaví i s Kometou

T ř e b í č - Stejně jako páťáci i hráči čtvrté řídy si o víkendu připsali čtyři body za dvě vítězství. Nejprve v sobotu porazili Břeclav 6:2 a hned druhý den, v neděli zdolali v Brně houževnaté mladíky Komety. Nejúspěšnějším střelcem víkendu se stal Tomáš Balík, jenž vsítil tři branky.

7.kolo, neděle 13.11.2005
KOM KOM
1:20:0, 0:1, 1:1
Branky a nahrávky HST: 23. P.Balík, 35 J.Tůma (Štveráček.
HC Kometa Brno:
SK Horácká Slavia Třebíč: K.Vejmelka - P.Veškrna, M.Štveráček, F.Pyrochta, V.Dobeš, A.Oburka, T.Hodek - R.Bartůněk, J.Tůma, J.Válal - M.Mejzlík, J.Abrahám, O.Urban - J.Jahoda, T.Balík, P.Matov

Po sobotním vítězství nad Břeclaví zajíždeli hned v neděli čtvrťáci na led Komety Brno. Zápas začal s 30-ti minutovým zpožděním kvůli dohrávání předchozího utkání.

V první třetině se hrál vyrovnaný hokej, s šancemi na obou stranách, ale oba brankáři podrželi své týmy a proto v úvodní části se zmrzlí diváci gólu nedočkali.

Od druhé třetiny měli hosté mírnou převahu, ovšem bez gólového potvrzení. Až ve 23. minutě při hře čtyř proti čtyřem Balík otevřel skóre utkání. Do konce třetiny se skóre již nezměnilo, i když třebíčští měli několik možností zvýšit svůj náskok.

Do třetí třetiny nastoupili hosté s cílem dovést utkání do vítězného konce. Ve 35. minutě při vlastním oslabení vyhodil Štveráček puk z obranné třetiny do útočného pásma hostí, kde byl nejdříve rychlík Tůma a pěkným blafákem zvýšil na 2:0. Poté měli hosté několik šancí na zvýšení skóre, ale domácí brankář svůj tým podržel. V poslední minutě se po dorážce domácím prece jenom podařilo překonat třebíčského brankáře, ale na vítězství hostů to již nic nezměnilo.