Čtyři branky od čtvrté třídy inkasoval Žďár

T ř e b í č - Žákovský tým čtvrté třídy se utkal se stejně starými žáky nedalekého Žďáru nad Sázavou. Sice trvalo až do jedenadvacáté minuty utkání, než Slavisté poprvé rozvlnili síťku za zády brankáře hostů, ale nakonec po dobrém výkonu vyhráli zaslouženě 4:0. Dvě branky domácího týmu vstřelil Tomáš Balík.

16.kolo, sobota 21.1.2006
4:00:0,1:0,3:0
ZDR ZDR
Branky a nahrávky: 21. a 33. T.Balík (na 1. F.Pyrochta, na 2. F.Caha), 35. J.Jahoda (J.Válal), 44. J.Abrahám (J.Všetečka) .
SK Horácká Slavia Třebíč: D.Svoboda - P.Veškrna, A.Oburka, F.Pyrochta, J.Dobeš, M.Štveráček, T.Hodek, V.Dobeš - F.Caha, T.Balík, P.Matov - M.Mejzlík, J.Abrahám, J.Všetečka - O.Urban, R.Bartůněk, J.Jahoda - J.Válal
SKLH Žďár nad Sázavou:

V utkání proti předposlednímu celku tabulky si domácí dokázali od úvodních minut vytvářet gólové šance, což se jim v předchozích zápasech nedařilo. Na první gól si však diváci museli počkat až do 21. minuty, kdy Filip Pyrochta zavezl puk za bránu hostí, odkud našel mezi kruhy volného Tomáše Balíka a ten konečně prostřelil žďárského gólmana. Do konce třetiny domácí neproměnili ještě několik šancí, takže do kabin se ocházelo za stavu 1:0.

Ve třetí třetině se domácí konečně výrazněji prosadili i gólově. Nejprve ve 33. minutě opět Tomáš Balík dorazil střelu Cahovu a o dvě minuty později předvedla dvojice Jakub Válal a Josef Jahoda pěknou akci, kterou druhý jmenovaný zakončil přesnou střelou. V předposlední minutě uzavřel účet utkání svým důrazem Jan Abrahám, který dorazil střelu Všetečky.