DOR: BNJ - TRE 1:7 - Do boje o extraligu vstoupili dorostenci skvěle

T ř e b í č - V Benátkách nad Jizerou zahájili dorostenci Horácké Slavie prvním utkáním boj o jedno místo v nejvyšší soutěži pro sezónu 2008-09. Ve třinácté minutě, po úvodním oťukávání poslal Horáky do vedení Danko Deveri a ještě do první přestávky zvýšil na 2:0 pro hosty Milan Kazatel. Domácí dali čestnou branku až za stavu 0:3 a to také bylo z jejich strany vše. Rozjetí slávisté nasázeli Benátkám další čtyři branky, když se trefili znovu Kazatel a Deveri, které doplnili Michal Vlašín, Lukáš Paták a Ondřej Šulc. Další utkání čeká dorostence v pátek 6. března od 18:00, kdy hostí silný celek Ústí nad Labem.

41.kolo, pátek 27.2.2009
BNJ BNJ
1:70:2, 1:2, 0:3
Branky a nahrávky: 35. Tomíček (Nevosad, Holas) - 13. Deveri (Vlašín), 19. Kazatel Šulc), 24. Kazatel, 39. Deveri (Vlašín, Donutil Petr), 42. Vlašín (Deveri, Donutil), 42. Paták (Šulc), 57. Šulc (Paták). Rozhodčí: Nečas - Arazimová, Špringl. Vyloučení: 11:6 - navíc Kuchta (BEN) 5 minut + OK. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 225. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:7.
HC Benátky nad Jizerou: Formánek - Středula, Pospíšil, Sakaev, Rovný, Bubeník, R.Šimek, Šubrt, Návrat, Smejkal, Hrudka, T.Říha, Tomíček, Holas, Merxbauer, Kuchta, Bašus, Nevosad, Staněk
SK Horácká Slavia Třebíč: Dusík - Vyhnalík, Ivaník, Donutil, Kučera, Peroutka, Dobrovolný, Krejčí, Jakič, Stromecký, Vlašín, Deveri, Paták, Šulc, Fusek, Svoboda, Kazatel, Robotka, Pálka, Salák, Horký