DOR: OLO - TRE 4:2: V Olomouci dorostenci neuspěli

T ř e b í č - Ve třetím přípravném střetnutí zavítali dorostenci Horácké Slavie na led Olomouce. Nejzdařilejší byla z jejich strany první třetina, kterou vyhráli 1:0 brankou Ondřeje Němce, jenž si v utkání připsal i asistenci u druhého třebíčského gólu. Domácí se ale dokázali brankově prosadit čtyřikrát a proto utkání vyhráli.

3.kolo, úterý 14.8.2007
OLO OLO
4:20:1, 3:1, 1:0
Branky SK HS Třebíč: Němec (Vysloužil), Fryauf (Němec).
HC Olomouc:
SK Horácká Slavia Třebíč:

Hosté v Olomouci odehráli výbornou první třetinu a po jejím skončení odcházeli do šaten za vedení 1:0, které zařídil po Vysloužilově asistenci Ondřej Němec.

Druhá třetina nabídla zcela jiný herní obraz. Až příliš často do ní totiž zasahoval hlavní rozhodčí a hosté hráli velkou její část oslabeni. Domácí toho využili a vstřelili v průběhu druhé třetiny tři branky, takže podruhé se do šaten šlo za vedení domácích 3:1.

Slavisté se ve třetí třetině zvedli a snažili se skóre korigovat, což se jim podařilo brankou Davida Fryaufa po asistenci Němcově. Víc už ale hosté nestihli a tak si z Olomouce odvážejí porážku 4:2.