DOR: TRE-VSE 2:3 na nájezdy: Vítěze znovu musely určit až nájezdy, šťastnější v nich byl Vsetín

T ř e b í č - V devětadvacátém kole extraligy byl soupeřem třebíčských dorostenců Vsetín. Diváci viděli vyrovnané utkání, v němž domácí nejprve otočili nepříznivý stav z 0:1 na 2:1 brankami Karla Kesnera a Martina Sobotky. V pětačtyřicáté minutě však hosté vyrovnali a muselo se prodlužovat. Domácí v pětiminutovém nastavení neproměnili dvě gólové šance a tak přišly na řadu, jak už se pomalu stává v utkáních třebíčského dorostu tradicí, samostatné nájezdy. V těch se tentokráte lépe dařilo hráčům hostí, kteří se tak stali vítězi utkání a z Třebíče si odváží dva body. Ani domácí nevyšli naprázdno a připsali si do tabulky bod jeden.

29.kolo, čtvrtek 14.12.2006
2:3sn1:1, 1:0, 0:1-0:0
VSE VSE
Branky a nahrávky: 10. Kesner, 21. Sobotka (Vítek) - 3. Lechner, 46. Kadlčík (Palička), 65. Ptáčník. Rozhodčí: Jeřábek - Brabec, Pospíšil. Vyloučení: 5:8, navíc Lechner (VSE) do konce utkání - nesportovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 22:25. Průběh utkání: .0:1, 2:1, 2:2, 2:3
SK Horácká Slavia Třebíč: Novotný - Musil, Studený, Jaroš, Kotrba, Švaříček, Sobotka, Čtveráček, Stahorský, Vítek, Fryauf, Kesner, Zeman, Němec, Krutiš, Klíma, Molák
VHK Vsetín: Zavadil - Holomek, Vrba, Štindl, Hladký, Lukeš, Kocur, Kentoš, Kubo, Kadlčík, Ptáčník, Pořický, Surovčík, Pospíšil, Dubec, Palička, Vávra, Červenka, Lechner