Dorost: Od Tygrů bez bodu

T ř e b í č - Střelec branky Třebíče byl Karel Kesner v závěru druhé třetiny (38:34), která byla paradoxně ze strany hostů nejméně podařená. Domácím se povedlo v 50 minutě stav utkání srovnat po třebíčské chybě. Vítěznou branku vstřelili Tygři hned na začátku 56 minuty v přesilové hře. O utkání hovoří i počet střel na soupeřovu branku v poměru 36 : 18, Liberec měl výraznou převahu hlavně ve zmiňované druhé třetině, kde na soupeře vystřelili dokonce 19 střel, ale brankář SK HS, Petr Telecký podal výborný výkon, a změnu ve stavu utkání nepřipustil. Hra dorostu Horácké Slavie se vyznačovala hlavně nedostatečným pohybem, z čehož vzešla častá zbytečná vyloučení, která stála bránící hráče hodně sil.