JIH-TRE 3:8: Junioři výborně zvládli přípravný duel v Jihlavě

T ř e b í č - Ke třetímu přípravnému utkání zajížděli třebíčští junioři do extraligové Jihlavy. Tento zápas jim vyšel více než dobře, když svému soupeři, jenž se připravuje na nejvyšší soutěž v této věkové kategorii, nasázeli osm branek a byli v zápase jasně lepším mužstvem. Mírná komplikace přišla pouze ve druhé třetině, kdy domácí vyrovnali na 3:3. Pak už ale stříleli branky jen hosté a to pětkrát za sebou, takže skóre zápasu se zastavilo na konečném výsledku 3:8 pro juniorku Horácké Slavie.

přát, pátek 11.8.2006
JIH JIH
3:82:3, 1:3, 0:2
Branky a nahrávky SK HS: 1. Novák I., (Burián, Dostál), 6. Jánský (Adámek), 10. Novák I., (Burián), 28. Dostál (Burián), 33. Dostál (Bartejs), 36. Jánský (Bartejs), 53. Nykrmajer (Novák R.), 57. Burián (Antoň) Rozhodčí: Matějíček - Jonáš, Svoboda. Vyloučení: 10:7. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 3:8.
HC Dukla Jihlava: Novotný (Zour) - Pekárek, Čintala, Posmyk, Vacek, Rašmer, Zelený, Kochánek, Otčenáš, Suk, Vlk, Pánek, Cirman, Kuřátko, Kotlík, Říha
SK Horácká Slavia Třebíč: Míča, Telecký - Novák R., Vlašín, Bartejs, Hobza, Němec, Popela, Dostál, Burián, Novák I., Antoň, Jánský, Nykrmajer, Adámek, Kadela R., Kadela E., Kejda, Kaláb, Mauritz, Čejka

Štěpán Oberreiter: Zápas se odvíjel od našeho dobrého vstupu do zápasu. Soupeři jsme utekli až na 3:0. Důležité také bylo, že jsme přestáli několik vyloučení za sebou, z nichž jsme inkasovali pouze jednou. Naši hráči byli disciplinovanější a vydrželi hrát svou hru až do konce utkání. V poslední třetině jsme se snažili, aby se nikdo z našich kluků hlavně nezranil.