JUN: FRM-TRE 4:1 - První prohra juniorů po devatenácti kolech

T ř e b í č - Celých osmnáct kol, od 13. září až do 27. listopadu drželi třebíčští junioři neporazitelnost. Každý soupeř se snažil tuto šňůru protrhnout a na vedoucí celek soutěže se vytáhnout a tak přišlo to, co jednou zákonitě přijít muselo. V devatenáctém kole přeťal vítěznou sérii Třebíčských tým Frýdku - Místku, který svoji výhru pečetil brankou do prázdné klece v power-play. Čestný úspěch Horáků vstřelil Eduard Kadela, který vyrovnával na 1:1.

19.kolo, pátek 27.11.2009
FRM FRM
4:11:1, 2:0, 1:0
Branky a nahrávky: .16. Částečka R. (Křesťan, Štochl), 21. Křestaň (Štochl, Ledvoň), 34. Parma (Kimla), 60. Částečka R. (Štochl) - 16. Kadela E. (Vondráček, Vítek). Rozhodčí: Šeděnka - Koliba, Urbánek. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1
HC Frýdek-Místek: Polonyi, Lyzák, Martinčík, Kocurek, Částečka, Slípek, Ledvoň, Kalamar, Parma, Gebauer, Dubčák, Matzke, Křesťan, Čibera, Štochl, Bret, Přívara, Balcar, Kimla.
SK Horácká Slavia Třebíč: Wolf, Dusík, Švaříček, Čtveráček, Belatka, Cirhan, Dvořák, Kotrba, Kadela, Vítek, Vondráček, Koza, Krutiš, Svoboda, Vyhnálek, Kesner, Giz.