JUN: KRK - TRE 1:6 - Junioři znovu úspěšní, z dalekých Krkonoš s plným počtem bodů

T ř e b í č - I ve druhém mistrovském utkání dokázali Červenobílí bodovat, tentokrát naplno. V Krkonoších si Bílé hvězdy naklonily zápas na svou stranu už v první třetině, po které vedly 2:0. Ve druhé přišel očekávaný tlak domácích, z nějž ale padl jen jeden gól. Hosté ve třetí části potvrdili zasloužené vítězství.

2.kolo, neděle 27.9.2015
KRK KRK
1:60:2, 0:1, 1:3
Branky a nahrávky: 19. Pokorný (Bednář, Tůma Jar.),20. Tůma Jar. (Bednář), 38. Všetečka (Tůma Jar.,Bednář), 47. Urban (Bednář), 50. Všetečka (Bednář), 59. Bednář (Všetečka, Tůma Jar). Vyloučení: 6:5 . Využití: bez využití . Průběh utkání: 0:2, 0:1, 1:3 .
HC Krkonoše:
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda,(Šoustal), Hort-Pokorný, Wasserbauer-Šimka, Kučera-Hodek, Tůma Jar.-Bednář-Všetečka, Urban-Kajnar-Maštera, Jirák-Abrahám- Burian .

I do svého druhého utkání této sezóny vstoupili třebíčtí junioři s velkou chutí dokázat, že jsou dobře připraveni. Přestože první třetina byla téměř do konce vyrovnaná, na konci se podařilo Pokornému a za malou chvíli i Tůmovi vstřelit dvě branky, které byly rozhodující pro další vývoj utkání.

Domácí hráči se ale nechtěli smířit s čísly na světelné tabuli a ve druhé třetině výrazně přidali. Jejich převaha v této části hry jim přinesla i několik šancí, které ale zlikvidoval náš brankář Svoboda a svůj tým tak podržel. Po ukázkovém přečíslení pak Všetečka přidal další gól a do šatny šli naši hráči s tříbrankovým náskokem.

Na začátku třetí třetiny třebíčtí sice z dorážky inkasovali branku, na tu však v rozmezí tří minut odpověděli Urban a Všetečka dvěma góly a utkání mohli naši junioři v klidu dohrát. Sladkou tečkou na závěr byla minutu před koncem utkání branka Bednáře.

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: "První třetina byla vyrovnaná. V jejím závěru jsme dali dvě branky, a ty byly pro další vývoj utkání rozhodující. Ve druhé třetině měli domácí převahu, ale jejich příležitosti zůstaly naštěstí nevyužité. V těchto momentech nás podržel brankář. Z přečíslení jsme pak zvýšili na 3:0. Na začátku třetí třetiny jsme sice inkasovali z dorážky. Na snížení jsme však dokázali dvěma góly včas odpovědět a utkání v klidu dohrát."