JUN: TAB - TRE 2:1sn - V Táboře oslabená juniorka vydřela bod

T ř e b í č - Zraněními a nemocemi oslabená juniorka zajížděla ke čtvrtému utkání ligy juniorů skupiny střed do Tábora. Třebíčští předvedli bojovný výkon a k zisku dvou bodů neměli daleko, chybělo jediné, více vstřelených branek. Ale i bod z ledu soupeře má pro mladé Bílé Hvězdy svoji cenu.

4.kolo, neděle 29.9.2013
TAB TAB
2:1sn0:0, 1:0, 0:1
Branky a nahrávky: 34. Roubíček - 42. Pavlas (Roupec), rozhodující nájezd: Zayml.Rozhodčí: Dvořák - Marek, Samuel. . Vyloučení: 5:6, navíc Šimák (TÁB) 10 min OT Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
HC Tábor:
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj - Roupec, Ščerban, Juráň, Pelikán, Jirák, Vlašín, Kučera, Tavůžek, Hotař, Fortelný, Pavlas, Abrahám, Mašek.