JUN: TRE - FRM 8:1 - Junioři si pohráli s Frýdkem - Místkem

T ř e b í č - Ve třetím kole ligy juniorů přivítali třebíčští hráči na svém ledě celek Frýdku - Místku. Hosté šli do vedení ve čtvrté minutě, ale to byl jediný úspěch, kterého na třebíčském ledě dosáhli. Pak se trefili osmkrát v řadě domácí, z toho tři branky dal Lukáš Paták a zápas skončil jednoznačnou výhrou Třebíče v poměru 8:1.

3.kolo, pátek 17.9.2010
8:12:1, 3:0, 3:0
FRM FRM
Branky a nahrávky: 4. Vysloužil, 14. Krutiš (Paták), 23. Kkotrba (Křenek), 29. Křenek (Krutiš), 39. Vysloužil, 47. Paták (Telesz), 49. Paták, 49. Paták. Rozhodčí: Čech - Lukáš, Musil. Vyloučení: 8:10. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Průběh utkání:0:1, 8:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Wolf - Čtveráček, Kotrba, Kún B., Belatka, Krejčí, Švaříček, Vyhnalík, Kún V., Krutiš, Paták, Vysloužil, Telesz, Vlašín, Vyhnálek, Šulc, Weiss
HC Frýdek-Místek:

Hosté, kteří přijeli k utkání pozdě a nestihli předzápasové rozbruslení, začali lépe. Frýdek-Místek už ve 4. minutě poslal do vedení Langer. Domácí odpověděli v téže minutě Vysloužilem.

Poté byla hra oboustranně kostrbatá bez finální nahrávky. Ovšem Třebíč postupem času začala mít více ze hry a převahu korunoval vedoucím gólem ve 14. minutě Krutiš, který skóroval těsně po návratu protihráče z trestné lavice.

Zlom nastal až ve druhé třetině. Nejprve zvýšil na rozdíl dvou branek ve 23. minutě Kotrba, který využil přesilovou hru. O šest minut později už to se Severomoravany vypadalo ještě hůře. Ve vlastním oslabení hostující obraně ujel Křenek a bylo to 4:1.

Skóre se do druhé sirény měnilo ještě jednou, když se podruhé do listiny střelců zapsal domácí Vysloužil, který po neproměněném samostatném úniku Křenka s Vojtěchem Kúnem z dorážky propasíroval puk do sítě.

Hostitelé se v závěrečném dějství již bavili hokejem a nadále dobývali branku soupeře. Po třech minutách ve vlastním oslabení dostal od Telesze přihrávku do jízdy Paták a samostatný únik zakončil brankou – 6:1.

Tentýž hráč do konce utkání skóroval ještě dvakrát. Paták nejprve ve 49. minutě zakončil další útok Horácké Slavie a poté hostující obraně ujel ještě jednou a stanovil na konečných 8:1.

Kamil Pokorný po zápase JUN TRE - FRM 8:1