JUN: TRE - HAV 2:3 - Horáci zabrali pozdě, na body to nestačilo

T ř e b í č - Třebíčští junioři neprožívají zrovna šťatsné období. Porážka s Havířovem je již čtvrtá v řadě a situace v tabulce není vůbec růžová. Domcáíc prohrávali už 0:3, ale v závěrečné třetině se nadechli k tlaku, který ale zanmenal jen dva puk v bráně soupeře. Druhý, velmi hezký gól vstřelil David Horký. Domácí musí mrzet, že ve druhé třetině netrefili prázdnou bránu za stavu 0:1. Vemi dobrý výkon podal brankář Milan Máj, který zneškodnil i trestné střílení Havířova.

30.kolo, pátek 27.1.2012
2:30:1, 0:2, 2:0
HAV HAV
Branky a nahrávky: 45. Kusák (Vondráček, Outulný), 47. Horký (Paták, Peroutka) - 14. Ovčeří (Pechanec), 28. Barnošák (Putniorc, Ovčeří), 29. Dýrr (Partman, Pechanec) . Rozhodčí: Polák - Brabec, Pospíšil. Vyloučení: 6:8, navíc KOvalský (TRE), Pechanec a Čintala) oab HAV - všichni 10 minut za nesportovní chování. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Průběh utkání: 0:3, 2:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj - Peroutka, Belatka, Krejčí, Pálka, Donutil, Kusák, Paták, Kovalský, Horký, Vlašín, Marek, Weiss, Stromecký, Outulný, Vondráček
AZ RESIDOMO Havířov: Matoušek - Čintala, Jaroch, Kostelník, Szewieczek, Ovčeří, Lešiga, Kopún, Pechanec, Brezani, Dýrr, Majda, Matějek, Putniorz, Přívara, Barnošák, Smuž, Glos, Mráz, Weisser, Patrman