JUN: TRE - HBR 6:2 - Junioři doma porazili Havlíčkův Brod

T ř e b í č - Slávisté tentorát nenechali nic náhodě a svoji mírnou převahu v 1. třetině vyjádřili třemi goly. Skóre zápasu otevřel Jordan Gasper. Druhá třetina nebyla tak úspěšná, přesto domácí zvýšili náskok na 4:0 po čtyřiceti minutách hry. Na nule, která svítila na straně červenobílých, měli velkou zásluhu svým bezchybným výkonem oba brankáři - Leoš Mikulka a Petr Telecký, který střídal ve třicáté minutě. Třetí třetina byla podstatně vyrovnanější a Třebíčští soupeři umožnili po dvou chybách dokonce snížit na rozdíl dvou branek. Až závěr třetiny byl zase v jejich režii, kdy v posledních dvou minutách upravili skore na konečných 6:2. Poslední přípravný zápas odehrají junioři ve středu ve Žďáře nad Sázavou. O víkendu je pak čekají první mistrovské boje. V pátek 5.9. od 18 hodin s Českými Budějovicemi a v sobotu 6.9. od 12:00 s Plzní. Oba zápasy odehrají junioři na vlastním ledě.

9.kolo, pátek 29.8.2008
6:23 : 0 , 1 : 0 , 2 : 2
HBR HBR
Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 1. Jordan Gasper (Vítek D.), 11. Burda Z. (Vyhnálek P.), 16. Burda Z. (Křenek D., Kadela R.), 33. Lechner O. (Kesner K.), 59. Kadela E. (Švaříček R.), 60. Sochor M. (Krutiš P.).