JUN: TRE - JIH 2:4 - Ani podruhé junioři Duklu nepřehráli

T ř e b í č - V prvním vzájemném utkání uštědřila Jihlava třebíčským juniorům drtivou porážku a proto se čekalo, jak si třebíčští mladíci povedou v odvetě. Tentokrát byl zápas mnohem vyrovnanější a rozhodla ho střelecká smůla domácích. Ti soupeřova brankáře překonali až v sedmapadesáté minutě brankami Zdeňka Burdy a Tomáše Vondráčka. Protože však další šance nevyužili, byli potrestáni čtvrtou, rozhodující brankou v power-play.

8.kolo, úterý 26.8.2008
2:40:2, 0:1, 2:1
JIH JIH
Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 57 Burda Z. ( Vyhnálek P. , Belatka M. ) 57 Vondráček T. ( Sochor M. , Švaříček R. ).